とつくにの少女 • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 74 osób.
とつくにの少女

とつくにの少女

Mar. 10, 2022Japan70 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest とつくにの少女 online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film とつくにの少女 online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

とつくにの少女 online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

とつくにの少女 Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

とつくにの少女
とつくにの少女
とつくにの少女
とつくにの少女
とつくにの少女
Oryginalna nazwa とつくにの少女
Ocena IMDb 6.7 253 głosów
Ocena TMDb 6.5 6 głosów

Reżyser

Yutaro Kubo
Director

Obsada

Jun Fukuyama isTeacher (voice)
Teacher (voice)
Rie Takahashi isShiva (voice)
Shiva (voice)
Hiroki Goto isOutsider (voice)
Outsider (voice)
Tadashi Miyazawa isHunter (voice)
Hunter (voice)
Kouichi Sakaguchi isCaptain (voice)
Captain (voice)