10 dni z życia dobrego człowieka • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 44 osób.
10 dni z życia dobrego człowieka

10 dni z życia dobrego człowieka

Mar. 03, 2023Turkey124 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest 10 dni z życia dobrego człowieka online cały Film

Niewinność, poświęcenie, solidność, szlachetność, wartości moralne… czy warto być dobrym człowiekiem? Jeśli przez całe życie udało Ci się nikogo nie skrzywdzić, to czy możesz nazywać się dobrą osobą? Czy jeśli masz chęć ubrudzić sobie ręce dla sprawiedliwości, to jesteś kimś złym? „10 dni z życia dobrego człowieka” to adaptacja trylogii, która jako serial będzie opowiadać historię przemiany Sadika ze zwykłego człowieka w antybohatera podczas poszukiwania odpowiedzi na powyższe pytania. W miarę jak Sadik zamienia dobro na zło, a zło na obojętność, ludzie, którzy stają na jego drodze, ponoszą konsekwencje gwałtownych zmian w jego życiu, i nikt nie jest w stanie pozostać tak czystym i niewinnym jak na początku.

Gdzie zobaczyć cały Film 10 dni z życia dobrego człowieka online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

10 dni z życia dobrego człowieka online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

10 dni z życia dobrego człowieka Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

10 dni z życia dobrego człowieka
10 dni z życia dobrego człowieka
Oryginalna nazwa İyi Adamın 10 Günü
Ocena IMDb 6.4 1,937 głosów
Ocena TMDb 6.029 17 głosów

Zobacz inne filmy

Buried in Barstow
Gra fortuny
Uciekinier
The Aviary
Harvested 2
Plan lekcji
Dig
Crawlspace
Every Last Secret
Old Henry
Cruel Instruction
Voyagers