Ant-Man i Osa: Kwantomania • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 107 osób.
Ant-Man i Osa: Kwantomania

Ant-Man i Osa: Kwantomania

Feb. 15, 2023
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Ant-Man i Osa: Kwantomania online cały Film

Scott Lang i Hope van Dyne wraz z rodzicami Hope, Hankiem Pymem i Janet van Dyne, oraz córką Langa, Cassie, wyruszają na nową przygodę, eksplorując Krainę Kwantową, która przesuwa ich granice i stawia ich przeciwko Kangowi Zdobywcy.

Gdzie zobaczyć cały Film Ant-Man i Osa: Kwantomania online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Ant-Man i Osa: Kwantomania online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Ant-Man i Osa: Kwantomania Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Ant-Man i Osa: Kwantomania
Ant-Man i Osa: Kwantomania
Ant-Man i Osa: Kwantomania
Ant-Man i Osa: Kwantomania
Oryginalna nazwa Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Reżyser

Peyton Reed
Director

Obsada

Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Evangeline Lilly isHope van Dyne / Wasp
Hope van Dyne / Wasp
Jonathan Majors isKang the Conqueror
Kang the Conqueror
Kathryn Newton isCassie Lang
Cassie Lang
Michelle Pfeiffer isJanet van Dyne
Janet van Dyne
Michael Douglas isDr. Hank Pym
Dr. Hank Pym