Bad Influence • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 68 osób.
Bad Influence

Bad Influence

May. 20, 2022Canada89 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Bad Influence online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Bad Influence online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Bad Influence online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Bad Influence Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Bad Influence
Bad Influence
Oryginalna nazwa Bad Influence
Ocena IMDb 5.6 87 głosów
Ocena TMDb 6.667 3 głosów

Reżyser

Obsada

Jennie Garth isJoan Miller
Joan Miller
Devin Cecchetto isLily Miller
Lily Miller
Kayleigh Shikanai isViolet Lawrence
Violet Lawrence
Bruno Verdoni isSgt. Hank Carter
Sgt. Hank Carter
Austin Ball isMr. Brooks
Mr. Brooks
Brooke Palsson isHarper Lawrence
Harper Lawrence