Big Gold Brick • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 74 osób.
Big Gold Brick

Big Gold Brick

Feb. 25, 2022Canada132 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Big Gold Brick online cały Film

Floyd Deveraux, enigmatyczny ojciec dwójki dzieci w średnim wieku namawia Samuela Listona, początkującego pisarza, do napisania swojej biografii.

Gdzie zobaczyć cały Film Big Gold Brick online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Big Gold Brick online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Big Gold Brick Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Big Gold Brick
Big Gold Brick
Big Gold Brick
Big Gold Brick
Big Gold Brick
Big Gold Brick
Big Gold Brick
Big Gold Brick
Big Gold Brick
Big Gold Brick
Oryginalna nazwa Big Gold Brick
Ocena IMDb 3.4 1,032 głosów
Ocena TMDb 5.3 20 głosów

Reżyser

Brian Petsos
Director

Obsada

Andy García isFloyd Deveraux
Floyd Deveraux
Emory Cohen isSamuel Liston
Samuel Liston
Megan Fox isJacqueline
Jacqueline
Alys Crocker isLinda Maron
Linda Maron
Rebecca Amzallag isFemale Interviewer
Female Interviewer