Blade of the 47 Ronin • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 126 osób.
Blade of the 47 Ronin

Blade of the 47 Ronin

Oct. 25, 2022USA106 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Blade of the 47 Ronin online cały Film

Akcja Blade of the 47 Ronin rozgrywa się po 300 latach od poprzedniej części. W Budapeszcie odbywa się spotkanie pięciu klanów samurajów. Oprócz męskich przywódców, w zgromadzeniu biorą udział także trzy Onna Bugeisha, czyli wojowniczki, których obecność na zebraniu jest negowana. Kobiety ponownie chcą zjednoczyć dwie połówki mitycznego miecza i uchronić go przed rękami złoczyńcy, który pragnie zyskać władzę.

Gdzie zobaczyć cały Film Blade of the 47 Ronin online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Blade of the 47 Ronin online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Blade of the 47 Ronin Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Blade of the 47 Ronin
Blade of the 47 Ronin
Oryginalna nazwa Blade of the 47 Ronin
Ocena IMDb 4.4 16 głosów
Ocena TMDb 7.4 25 głosów

Zobacz inne filmy

Rocketry: The Nambi Effect
Z-O-M-B-I-E-S 3
Black Adam
Sayen
Do ostatniej kropli krwi
Detektyw Knight: Odkupienie
Spider-Man: Bez Drogi do Domu
Niewesołe miasteczko
Piotruś Królik 2: Na gigancie
Świat Miraculum – Legenda o Smoczycy z Szanghaju
Tedi i szmaragdowa tablica
Kingdom: Ashin of the North