Blank • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 126 osób.
Blank

Blank

Sep. 23, 2022United Kingdom95 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Blank online cały Film

Zdesperowana pisarka zapisuje się na odosobnienie w pełni obsługiwane przez sztuczną inteligencję, aby wyleczyć jej blokadę pisarstwa, ale kiedy pojawia się nieprzewidziana usterka oprogramowania, zostaje uwięziona w swojej jednostce z niestabilnym androidem i brakiem komunikacji ze światem zewnętrznym.

Gdzie zobaczyć cały Film Blank online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Blank online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Blank Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Blank
Blank
Blank
Blank
Blank
Blank
Oryginalna nazwa Blank
Ocena IMDb 4.6 625 głosów
Ocena TMDb 3.333 3 głosów

Reżyser

Obsada

Rachel Shelley isClaire Rivers
Claire Rivers
Annie Cusselle isYoung Claire
Young Claire
Bhasker Patel isDr. Varma
Dr. Varma
Kelly Allen isNews Anchor (Voice only)
News Anchor (Voice only)
Tamsin Jeffrey isClaire's Agent (Voice only)
Claire's Agent (Voice only)