Blasted: Kumple kontra kosmici • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 74 osób.
Blasted: Kumple kontra kosmici

Blasted: Kumple kontra kosmici

Mieli świętować wieczór kawalerski - nie powstrzymać inwazji kosmitów...Jun. 28, 2022NO115 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Blasted: Kumple kontra kosmici online cały Film

Dawni przyjaciele i mistrzowie laser tag spotykają się na wieczorze kawalerskim. Choć teraz mocno się od siebie różnią, inwazja kosmitów łączy ich we wspólnej walce.

Gdzie zobaczyć cały Film Blasted: Kumple kontra kosmici online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Blasted: Kumple kontra kosmici online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Blasted: Kumple kontra kosmici Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Blasted: Kumple kontra kosmici
Oryginalna nazwa Blasted: Gutta vs Aliens
Ocena IMDb 4.8 2,137 głosów
Ocena TMDb 4.6 43 głosów