Cave Rescue • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 68 osób.
Cave Rescue

Cave Rescue

Aug. 04, 2022Unknown99 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Cave Rescue online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Cave Rescue online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Cave Rescue online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Cave Rescue Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Cave Rescue
Cave Rescue
Oryginalna nazwa Cave Rescue
Ocena IMDb 5.3 217 głosów
Ocena TMDb 5.571 7 głosów

Reżyser

Tom Waller
Director

Obsada

Ron Smoorenburg isUSAF Specialist
USAF Specialist
Kelly B. Jones isHeathrow Ground Staff
Heathrow Ground Staff
Nirut Sirijanya isThai Govt Minister
Thai Govt Minister
Nopadol Niyomka isPooyai Tun
Pooyai Tun