Chariot • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 114 osób.
Chariot

Chariot

Apr. 15, 2022USA91 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Chariot online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Chariot online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Chariot online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Chariot Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Chariot
Chariot
Chariot
Oryginalna nazwa Chariot
Ocena IMDb 3.5 468 głosów
Ocena TMDb 5.2 14 głosów

Reżyser

Adam Sigal
Director

Obsada

Thomas Mann isHarrison Hardy
Harrison Hardy
Rosa Salazar isMaria Deschaines
Maria Deschaines
Scout Taylor-Compton isLauren Reitz / Oliver
Lauren Reitz / Oliver
Shane West isRory Calhoun
Rory Calhoun
Vernon Davis isDavid Reece
David Reece