Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 89 osób.
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Nov. 09, 2022162 Min.
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu online cały Film

Wyreżyserowany przez Ryana Cooglera, który również napisał scenariusz z Joe Robertem Cole’em, Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zabierze fanów z powrotem do Wakandy i odkryje nowe miejsce tego narodu na świecie. Pierwsza Czarna Pantera przyniosła kilka poważnych zmian w kraju i jesteśmy pewni, że Blip prawdopodobnie miał również swój straszny wpływ. Będzie to więc zupełnie inna Wakanda, która wita fanów, gdy Czarna Pantera 2 trafi do kin i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak to wygląda.

Wraz z powrotem znajomych twarzy i dodaniem kilku ekscytujących nowych, Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zapowiada się na całkiem niezły zegarek i już przewiduje się, że zarobi ponad 175 milionów dolarów w kasie. Długo oczekiwana kontynuacja zagłębi się w bardziej ziemskie (a raczej wodne) sprawy. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły dotyczące dat premier, fabuły, postaci i nie tylko.

Tragiczna strata Chadwicka Bosemana pozostawiła w świecie sporą dziurę, przede wszystkim bardzo realną stratę, a także jego nagłą nieobecność w trwającym Marvel Cinematic Universe. Ale serial musi trwać, jak mówią, a Czarna Pantera 2 oficjalnie zatytułowana Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu, jest obecnie w trakcie prac. Oczekuje się, że film będzie zarówno hołdem dla zmarłego aktora, jak i poszerzeniem wspaniałego świata, który pomógł ożywić.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu ukaże się 11 listopada 2022 roku. Film był wcześniej zaplanowany na 6 maja 2022 roku, a później na 8 lipca 2022 roku, zanim ostatecznie trafi na obecną listopadową datę premiery. Z powodu nagłego i nieoczekiwanego odejścia Chadwicka Bosemana film musiał zostać przerobiony, co opóźniło produkcję. Film miał swoją światową premierę w Hollywood’s Dolby Theater 26 października 2022 roku.

Gdzie zobaczyć cały Film Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Oryginalna nazwa Black Panther: Wakanda Forever

Reżyser

Ryan Coogler
Director

Obsada

Letitia Wright isShuri / Black Panther
Shuri / Black Panther
Dominique Thorne isRiri Williams / Ironheart
Riri Williams / Ironheart
Martin Freeman isEverett K. Ross
Everett K. Ross