Dawna ja • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 44 osób.
Dawna ja

Dawna ja

Feb. 10, 2023USA106 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Dawna ja online cały Film

Podczas wycieczki do rodzinnego miasta pracoholiczka Ally wspomina swoją pierwszą miłość – Seana. Zaczyna kwestionować wszystko, co dotyczy osoby, którą się stała. Sprawy stają się jeszcze bardziej zagmatwane, gdy kobieta poznaje narzeczoną Seana, Cassidy, która przypomina jej osobę, którą kiedyś była.

Gdzie zobaczyć cały Film Dawna ja online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Dawna ja online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Dawna ja Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Dawna ja
Dawna ja
Dawna ja
Oryginalna nazwa Somebody I Used to Know
Ocena IMDb 5.7 2,200 głosów
Ocena TMDb 6.1 37 głosów

Reżyser

Dave Franco
Director

Obsada

Zobacz inne filmy

Just Another Dream
Bantú Mama
Alienoid
The Legend of Maula Jatt
Yang Patah Tumbuh, Yang Hilang Berganti
Mamá no enRedes
Fałszywa dwunastka
Niezapomniane święta
The Paloni Show! Halloween Special!
This Town Still Talks About You
Komisarz Maigret
Cruel Instruction