Deadly House Call • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 107 osób.
Deadly House Call

Deadly House Call

Jan. 23, 2022Canada87 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Deadly House Call online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Deadly House Call online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Deadly House Call online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Deadly House Call Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Deadly House Call
Oryginalna nazwa Deadly House Call
Ocena IMDb 5.2 107 głosów
Ocena TMDb 1.5 2 głosów

Reżyser

Max McGuire
Director

Obsada

Joanne Jansen isMadison Lockhart
Madison Lockhart
Neville Edwards isWarren Lockhart
Warren Lockhart
Sierra Wooldridge isRebecca Wilson
Rebecca Wilson