Deus • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 97 osób.
Deus

Deus

Nov. 04, 2022United Kingdom91 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Deus online cały Film

Na orbicie Marsa zostaje odkryta tajemnicza czarna kula. Achilles zostaje wysłany do zbadania. Po tym, jak zmęczona sześcioosobowa załoga budzi się z ośmiomiesięcznej hibernacji, Sfera transmituje jedno słowo w każdym znanym na Ziemi języku – Deus.

Gdzie zobaczyć cały Film Deus online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Deus online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Deus Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Deus
Deus
Deus
Deus
Oryginalna nazwa Deus
Ocena IMDb 4.1 1,162 głosów

Reżyser

Steve Stone
Director

Obsada

Zobacz inne filmy

Monstrous
映画ドラえもん のび太の宇宙小戦争 2021
Mężczyzna bez pamięci
Bunkier strachu
Pabuya
Girl in the Shed: The Kidnapping of Abby Hernandez
She Will
Misja Majnu
Siklo
Rick and Morty: Summer’s Sleepover
Najemnik
Wypadek