Dhokha: Round D Corner • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 97 osób.
Dhokha: Round D Corner

Dhokha: Round D Corner

Sep. 22, 2022India108 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Dhokha: Round D Corner online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Dhokha: Round D Corner online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Dhokha: Round D Corner online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Dhokha: Round D Corner Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Dhokha: Round D Corner
Dhokha: Round D Corner
Oryginalna nazwa Dhokha: Round D Corner
Ocena IMDb 6.8 10,500 głosów
Ocena TMDb 5.643 7 głosów

Reżyser

Obsada

Zobacz inne filmy

Among the Living
The Willowbrook
Masking Threshold
Pocket Change
She Will
The Pay Day
Alapaap
The Wonder
MOUNT PLEASANT
Ci, którzy życzą mi śmierci
Gniew Boży
Looks Can Kill