Dobry opiekun • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 107 osób.
Dobry opiekun

Dobry opiekun

Oct. 19, 2022USA121 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Dobry opiekun online cały Film

Pielęgniarka podejrzewa, że za serią tajemniczych zgonów pacjentów stoi jej kolega po fachu, i naraża własne życie, aby odkryć prawdę.

Gdzie zobaczyć cały Film Dobry opiekun online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Dobry opiekun online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Dobry opiekun Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Dobry opiekun
Dobry opiekun
Dobry opiekun
Dobry opiekun
Dobry opiekun
Dobry opiekun
Dobry opiekun
Dobry opiekun
Oryginalna nazwa The Good Nurse
Ocena IMDb 6.9 2,401 głosów
Ocena TMDb 7.151 228 głosów

Reżyser

Obsada

Zobacz inne filmy

Renegades
Section 8
Christmas Class Reunion
Crazy, Stupid, Love
La cima
Cerdita
After
Blaze
Śmierć na Nilu
Siła ducha
Ostatniej nocy w Soho
Bez wytchnienia