Dzisiaj śpisz ze mną • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 89 osób.
Dzisiaj śpisz ze mną

Dzisiaj śpisz ze mną

Mar. 01, 2023Poland92 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Dzisiaj śpisz ze mną online cały Film

Nina ma poukładane życie: dobrą pracę, piękne córki i kochającego męża. Jednak z czasem czar w jej związku prysł. Kiedy małżeństwo Niny przeżywa kryzys, kobieta przypadkowo spotyka w pracy młodego i przystojnego stażystę. Jan wywraca jej świat do góry nogami i budzi w niej dziewczynę, którą była kiedyś, zanim została wzorową żoną i matką.

Gdzie zobaczyć cały Film Dzisiaj śpisz ze mną online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Dzisiaj śpisz ze mną online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Dzisiaj śpisz ze mną Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Dzisiaj śpisz ze mną
Dzisiaj śpisz ze mną
Oryginalna nazwa Dzisiaj śpisz ze mną
Ocena IMDb 3.6 512 głosów
Ocena TMDb 6.522 46 głosów

Reżyser

Obsada

Zobacz inne filmy

First Love
#FBF
Balle perdue 2
Digne
Bränn alla mina brev
Alone Together
Canallas
Promessa de um Amor Selvagem
Fatalna miłość
Going All The Way – The Director’s Edit
Reply
Thai Massage