Flaws • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 107 osób.
Flaws

Flaws

Dec. 22, 202212 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Flaws online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Flaws online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Flaws online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Flaws Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Flaws
Oryginalna nazwa Flaws

Reżyser

Jake Kuhn
Director

Obsada

Sam Ford isBarney
Barney
Robin Soans isThe Superintendent
The Superintendent

Zobacz inne filmy

Wendell i Wild
Héroes de barrio
Our Italian Christmas Memories
Murder Party
Boże Narodzenie Znowu?!
Clifford. Wielki czerwony pies
Voy a pasármelo bien
Shrek 5
Rien à foutre
To nie wypanda
Willa miłości
Haul Out the Holly