Ghoster • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 97 osób.
Ghoster

Ghoster

Jan. 12, 2023USA90 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Ghoster online cały Film

Kiedy w dniu ich eksmisji pojawia się tajemniczy list, Elizabeth i jej ojciec nie mogą uwierzyć w swoje szczęście i odkrywają, że odziedziczyli posiadłość Echoville Manor, rozległą trzydziestosiedmiopokojową posiadłość. Po przybyciu Elizabeth odkrywa, że ​​rezydencję zamieszkuje najsłodszy duch świata, Ghoster, który od pięćdziesięciu lat jest uwięziony w lustrzanym więzieniu. Wspólnie muszą odkryć sekrety Echoville, aby uwolnić Ghostera, zanim nikczemny Yuto schwyta również jej duszę w dążeniu do nieśmiertelności.

Gdzie zobaczyć cały Film Ghoster online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Ghoster online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Ghoster Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Ghoster
Ghoster
Ghoster
Oryginalna nazwa Ghoster
Ocena IMDb 3.8 202 głosów

Zobacz inne filmy

Niezgaszalni
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
Mia i ja. Film
Sneakerella
Straszne historie
Shchelkunchik i volshebnaya fleyta
Godzilla vs. Kong
The Munsters
Puls Seulu
Le Temps des secrets
Zabić bestię
The Last Of Us : All Gone