Homestay • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 68 osób.
Homestay

Homestay

Feb. 11, 2022Japan112 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Homestay online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Homestay online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Homestay online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Homestay Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Homestay
Oryginalna nazwa Homestay
Ocena IMDb 6.2 173 głosów
Ocena TMDb 5.5 6 głosów

Reżyser

Natsuki Seta
Director

Obsada

Kento Nagao isShiro / Makoto Kobayashi
Shiro / Makoto Kobayashi
Anna Yamada isAkira Fujieda
Akira Fujieda
Rikako Yagi isMitsuki Takasaka
Mitsuki Takasaka
Kuranosuke Sasaki isOsamu Kobayashi
Osamu Kobayashi
Hikari Ishida isSanae Kobayashi
Sanae Kobayashi
Ayumu Mochizuki isMitsuru Kobayashi
Mitsuru Kobayashi