Hyperionowie • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 89 osób.
Hyperionowie

Hyperionowie

Mar. 10, 2022USA96 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Hyperionowie online cały Film

W 1960 roku profesor Ruckus Mandulbaum (Cary Elwes) wynalazł urządzenie, które umożliwia ludziom zdobycie szczególnych supermocy. Przyjął pod swoją opiekę trzech młodych ludzi, tworząc niezwykłą rodzinę superbohaterów, którzy szybko zdobyli sławę i prestiż. Z czasem jednak ich drogi rozeszły się, a naukowiec zastąpił zespół nowym zestawem superbohaterów.

Gdzie zobaczyć cały Film Hyperionowie online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Hyperionowie online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Hyperionowie Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Hyperionowie
Hyperionowie
Hyperionowie
Oryginalna nazwa The Hyperions
Ocena IMDb 5.4 1,681 głosów
Ocena TMDb 5.192 26 głosów

Reżyser

Jon McDonald
Director

Obsada

Cary Elwes isProfessor Ruckus Mandulbaum
Professor Ruckus Mandulbaum
Penelope Mitchell isVista Mandulbaum
Vista Mandulbaum
Sal Lopez isDelano
Delano
Andrew Patrick Ralston isCaptain Woodcock
Captain Woodcock
Jan Munroe isHugh Montgomery
Hugh Montgomery