I’m Charlie Walker • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 107 osób.
I’m Charlie Walker

I’m Charlie Walker

Jun. 10, 2022USA90 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest I’m Charlie Walker online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film I’m Charlie Walker online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

I’m Charlie Walker online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

I’m Charlie Walker Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

I’m Charlie Walker
Oryginalna nazwa I'm Charlie Walker
Ocena IMDb 4.7 227 głosów
Ocena TMDb 7.5 2 głosów

Reżyser

Obsada

Mike Colter isCharlie Walker
Charlie Walker
Dylan Baker isMr. Bennett
Mr. Bennett
Steven Wiig isDan Wallace
Dan Wallace
Boots Riley isBartender Ray
Bartender Ray