Iris Warriors • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 68 osób.
Iris Warriors

Iris Warriors

Jan. 04, 2022United Kingdom107 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Iris Warriors online cały Film

Anglia, 1940: Kiedy spadające bomby zatrzymują ośmioro dzieci w piwnicy ich sierocińca, ich nauczycielka, panna Shaw, zaczyna im czytać historię. W miarę rozwoju opowieści zostają w magiczny sposób przeniesieni na ponadczasową, mityczną wyspę, gdzie są świadkami historii Ciemności i Światła…

Gdzie zobaczyć cały Film Iris Warriors online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Iris Warriors online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Iris Warriors Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Iris Warriors
Oryginalna nazwa Iris Warriors
Ocena IMDb 4.9 137 głosów
Ocena TMDb 5.5 4 głosów