Jerry & Marge Go Large • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 44 osób.
Jerry & Marge Go Large

Jerry & Marge Go Large

Oct. 20, 2022USA96 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Jerry & Marge Go Large online cały Film

Niezwykła, prawdziwa historia o tym, jak emeryt Jerry Selbee odkrywa matematyczną lukę w loterii Massachusetts i z pomocą swojej żony Marge wygrywa 27 milionów dolarów i wykorzystuje te pieniądze na ożywienie swojego małego miasteczka w Michigan.

Gdzie zobaczyć cały Film Jerry & Marge Go Large online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Jerry & Marge Go Large online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Jerry & Marge Go Large Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Jerry & Marge Go Large
Jerry & Marge Go Large
Jerry & Marge Go Large
Jerry & Marge Go Large
Jerry & Marge Go Large
Oryginalna nazwa Jerry & Marge Go Large
Ocena IMDb 6.9 11,277 głosów
Ocena TMDb 8 13 głosów

Reżyser

Obsada