Jethica • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 44 osób.
Jethica

Jethica

Jan. 13, 2023USA72 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Jethica online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Jethica online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Jethica online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Jethica Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Jethica
Jethica
Jethica
Oryginalna nazwa Jethica
Ocena IMDb 6 50 głosów
Ocena TMDb 5.5 4 głosów

Reżyser

Pete Ohs
Director

Obsada

Zobacz inne filmy

Glass Onion: Film z serii „Na noże”
Rosaline
Pracownik miesiąca
The Estate
Long Lost
Gramy u siebie
Fin de relation
A True Christmas
Sisid
Ghosts of Christmas Always
Moments: Mother
Creed III