JUNG_E • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 68 osób.
JUNG_E

JUNG_E

Jan. 20, 202398 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest JUNG_E online cały Film

W postapokaliptycznej przyszłości pracownica laboratorium sztucznej inteligencji próbuje zakończyć wojnę domową, klonując mózg bohaterskiej żołnierki — swojej matki.

Gdzie zobaczyć cały Film JUNG_E online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

JUNG_E online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

JUNG_E Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

JUNG_E
JUNG_E
JUNG_E
Oryginalna nazwa 정이

Reżyser

Yeon Sang-ho
Director

Obsada

Zobacz inne filmy

Spitfire nad Berlinem
Backyard Blackbird
Bosch & Rockit
Passenger
Betrayed by My Bridesmaid
Game of Love
Armageddon Time
Gigi & Nate
Między życiem a śmiercią
Your Boyfriend Is Mine
Duchy Inisherin
Okraść Mussoliniego