Keramat 2: Caruban Larang • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 97 osób.
Keramat 2: Caruban Larang

Keramat 2: Caruban Larang

Nov. 24, 2022Indonesia94 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Keramat 2: Caruban Larang online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Keramat 2: Caruban Larang online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Keramat 2: Caruban Larang online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Keramat 2: Caruban Larang Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Oryginalna nazwa Keramat 2: Caruban Larang
Ocena IMDb 6.8 127 głosów
Ocena TMDb 7.2 2 głosów

Reżyser

Monty Tiwa
Director

Obsada

Zobacz inne filmy

Moloch
WarHunt. Demony wojny
Nackt unter Zombies
Clown Motel 2
Piwnica
Slayers
Titanic 666
Spirala: Nowy rozdział serii Piła
The Castle
Kids vs. Aliens
Rekin
Nie!