Lato tajemnic • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 126 osób.
Lato tajemnic

Lato tajemnic

Aug. 12, 2022USA87 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Lato tajemnic online cały Film

Podczas ostatnich dni lata i dzieciństwa – w weekend przed rozpoczęciem nauki w gimnazjum – czworo dziewcząt zmaga się z trudną prawdą o dorastaniu i bierze udział w tajemniczej przygodzie. W tej subtelnej opowieści o dojrzewaniu występują Lake Bell (Odważ się zdobyć faceta), Sarah Cooper (Sarah Cooper: Everything’s Fine), Ashley Madekwe (The Umbrella Academy) i Megan Mullally (serial telewizyjny Will i Grace).

Gdzie zobaczyć cały Film Lato tajemnic online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Lato tajemnic online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Lato tajemnic Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Lato tajemnic
Oryginalna nazwa Summering
Ocena IMDb 4.3 274 głosów
Ocena TMDb 2 8 głosów