Le monde d’hier • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 114 osób.
Le monde d’hier

Le monde d’hier

Mar. 30, 2022France89 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Le monde d’hier online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Le monde d’hier online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Le monde d’hier online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Le monde d’hier Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Le monde d’hier
Oryginalna nazwa Le monde d'hier
Ocena IMDb 5.2 206 głosów
Ocena TMDb 5.278 18 głosów

Reżyser

Diastème
Director

Obsada

Léa Drucker is伊丽莎白·德·兰西
伊丽莎白·德·兰西
Denis Podalydès is弗兰克·埃尔比耶
弗兰克·埃尔比耶
Alban Lenoir isPatrick Hérouai
Patrick Hérouai
Benjamin Biolay isDidier Jansen
Didier Jansen
Jacques Weber isLue Gaucher
Lue Gaucher
Jeanne Rosa isClémence
Clémence