Les Promesses • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 107 osób.
Les Promesses

Les Promesses

Jan. 26, 2022France98 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Les Promesses online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Les Promesses online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Les Promesses online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Les Promesses Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Les Promesses
Les Promesses
Les Promesses
Les Promesses
Oryginalna nazwa Les Promesses
Ocena IMDb 6.4 676 głosów
Ocena TMDb 6.544 57 głosów

Reżyser

Obsada

Jean-Paul Bordes isMichel Kupta
Michel Kupta
Laurent Poitrenaux isJérôme Narvaux
Jérôme Narvaux
Hervé Pierre isPierre Messac
Pierre Messac
Stefan Crepon isGuillaume Mars
Guillaume Mars