Lustereczko, lustereczko • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 89 osób.
Lustereczko, lustereczko

Lustereczko, lustereczko

May. 20, 2022Spain79 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Lustereczko, lustereczko online cały Film

Tuż przed imprezą z okazji 50. rocznicy powstania firmy kosmetycznej pięcioro pracowników konfrontuje się ze swoimi wyrażonymi w lustrzanych odbiciach pragnieniami.

Gdzie zobaczyć cały Film Lustereczko, lustereczko online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Lustereczko, lustereczko online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Lustereczko, lustereczko Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Lustereczko, lustereczko
Lustereczko, lustereczko
Lustereczko, lustereczko
Lustereczko, lustereczko
Oryginalna nazwa Espejo, espejo
Ocena IMDb 5.1 375 głosów
Ocena TMDb 5.789 19 głosów

Reżyser

Marc Crehuet
Director

Obsada