Małżeństwo na punkty • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 126 osób.
Małżeństwo na punkty

Małżeństwo na punkty

Dec. 07, 2022Argentina101 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Małżeństwo na punkty online cały Film

Para młodych rodziców przeżywa kryzys. Wygląda na to, że wyczerpali już wszystkie możliwości rozwiązania problemów małżeńskich. Jako ostatniej deski ratunku chwytają się aplikacji, która daje (lub zabiera) punkty za każdy miły gest wobec drugiej osoby. Na początku wydaje się, że jest to rozwiązanie, na które czekali, dopóki obsesja na punkcie gromadzenia punktów i walka o niezależność nie wymykają się spod kontroli.

Gdzie zobaczyć cały Film Małżeństwo na punkty online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Małżeństwo na punkty online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Małżeństwo na punkty Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Małżeństwo na punkty
Małżeństwo na punkty
Oryginalna nazwa Matrimillas
Ocena IMDb 5.4 964 głosów
Ocena TMDb 6 18 głosów

Zobacz inne filmy

Dzienna zmiana
Escape Room: La pel·lícula
Miénteme
Mamy tu ducha
The Storied Life of A.J. Fikry
5 in 1
The Estate
Deadstream
A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
Elemental
To jest miłość
Freddy