Merry Textmas • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 97 osób.
Merry Textmas

Merry Textmas

Dec. 04, 2022Mexico85 Min.TV-PG
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Merry Textmas online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Merry Textmas online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Merry Textmas online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Merry Textmas Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Merry Textmas
Oryginalna nazwa Merry Textmas
Ocena IMDb 5.7 121 głosów
Ocena TMDb 6 1 głosów

Reżyser

Alba Gil
Director

Obsada

Rodrigo Massa isAlex Alvarado
Alex Alvarado

Zobacz inne filmy

Montana Story
Sundown
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Perfekcyjne połączenie
Hotel for the Holidays
First Love
Dom na falach
Naprawmy dziś świat
Ray Donovan
Mamita
Wierzę w Mikołaja
Dziennik cwaniaczka