Miejsce zbrodni • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 89 osób.
Miejsce zbrodni

Miejsce zbrodni

Jul. 05, 2022Unknown72 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Miejsce zbrodni online cały Film

Grupka osób sprzątających miejsce zbrodni zostaje uwięziona przez demona, który chce doprowadzić ich do szaleństwa.

Gdzie zobaczyć cały Film Miejsce zbrodni online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Miejsce zbrodni online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Miejsce zbrodni Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Miejsce zbrodni
Miejsce zbrodni
Oryginalna nazwa 11th Hour Cleaning
Ocena IMDb 3.6 230 głosów
Ocena TMDb 5.5 13 głosów

Reżyser

Ty Leisher
Director

Obsada

Ed Morrone isMarcus Greco
Marcus Greco
Dave Baez isStephen
Stephen
J. Kristopher isDetective Rios
Detective Rios