Miki: Historia Myszki • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 126 osób.
Miki: Historia Myszki

Miki: Historia Myszki

Mar. 19, 2022USA89 Min.TV-G
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Miki: Historia Myszki online cały Film

Myszka Miki jest rozpoznawana jako symbol radości i niewinności w każdym zakątku świata. Z dnia na dzień stała się sensacją, gdy wystąpiła w pierwszym, dźwiękowym, animowanym filmie krótkometrażowym Parowiec Willie. Przez kolejne dziesięciolecia Myszka Miki ulegała diametralnym zmianom, które odzwierciedlają zarówno niezwykłą karierę jej twórcy, jak i dramatyczne zmiany społeczne w kraju, który przyszło jej reprezentować.

Gdzie zobaczyć cały Film Miki: Historia Myszki online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Miki: Historia Myszki online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Miki: Historia Myszki Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Miki: Historia Myszki
Miki: Historia Myszki
Miki: Historia Myszki
Miki: Historia Myszki
Oryginalna nazwa Mickey: The Story of a Mouse
Ocena IMDb 6.9 503 głosów
Ocena TMDb 7.01 50 głosów

Reżyser

Obsada

Walt Disney isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
John Lennon isSelf (archive footage)
Self (archive footage)
Wayne Allwine isSelf (archive footage)
Self (archive footage)