Mój wymyślony chłopak • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 68 osób.
Mój wymyślony chłopak

Mój wymyślony chłopak

Jun. 10, 2022Unknown100 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Mój wymyślony chłopak online cały Film

Aby zapomnieć o toksycznym byłym partnerze, Andrew tworzy w mediach społecznościowych chłopaka na niby. Plan okazuje się jednak niewypałem, gdy Andrew spotyka prawdziwą miłość.

Gdzie zobaczyć cały Film Mój wymyślony chłopak online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Mój wymyślony chłopak online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Mój wymyślony chłopak Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Mój wymyślony chłopak
Mój wymyślony chłopak
Oryginalna nazwa My Fake Boyfriend
Ocena IMDb 5 1,917 głosów
Ocena TMDb 6.153 85 głosów