Muru • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 114 osób.
Muru

Muru

Oct. 13, 2022New Zealand104 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Muru online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Muru online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Muru online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Muru Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Muru
Muru
Oryginalna nazwa Muru
Ocena IMDb 7.5 106 głosów

Reżyser

Tearepa Kahi
Director

Obsada

Cliff Curtis isCommunity Sergeant ‘Taffy’ Tawharau
Community Sergeant ‘Taffy’ Tawharau
Tame Iti isHimself
Himself
Jay Ryan isGallagher
Gallagher
Xavier Horan isSTG 'Ren' Renata
STG 'Ren' Renata

Zobacz inne filmy

Moments: Mother
The Sky Is Everywhere
Narodziny Mistrza
Elvis
Nikki & Nora: Sister Sleuths
Till
Phony
ANTI-ALUNO
Chien blanc
Game of Love
Eternals
A Love Song