Niebezpieczne praktyki • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 89 osób.
Niebezpieczne praktyki

Niebezpieczne praktyki

Sep. 01, 2022BrazilNot Rated
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Niebezpieczne praktyki online cały Film

Wydaje się to niemożliwe, ale to prawdziwa historia. Poprzez ducha dr. Fritz, niemiecki lekarz, który zginął podczas I wojny światowej, José Arigó (Danton Mello) stał się nadzieją na lekarstwo dla milionów ludzi na całym świecie.Arigó i Duch dr. Fritz opowiada fascynującą, prawdziwą historię medium z Minas Gerais, José Pedro de Freitas, czyli Zé Arigó, prostego człowieka, który od końca lat 50. stał się nadzieją uzdrowienia dla milionów ludzi. przeprowadzanie niezwykłych operacji i uzdrowień duchowych w Congonhas (MG). Arigó żył w czasach, gdy spirytyzm nie był w Brazylii powszechną religią, cierpiał z powodu uprzedzeń społecznych, medycznych i sprawiedliwości.

Gdzie zobaczyć cały Film Niebezpieczne praktyki online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Niebezpieczne praktyki online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Niebezpieczne praktyki Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Niebezpieczne praktyki
Niebezpieczne praktyki
Niebezpieczne praktyki
Niebezpieczne praktyki
Oryginalna nazwa Predestinado: Arigó e o Espírito do Dr. Fritz
Ocena IMDb 7.4 104 głosów
Ocena TMDb 8.5 2 głosów

Reżyser

Obsada

Antonio Saboia isJuiz Felipe
Juiz Felipe
Marco Ricca isJuiz Barros
Juiz Barros
Alexandre Borges isSen. Lucio Bittencourt
Sen. Lucio Bittencourt
Ravel Cabral isCarcereiro
Carcereiro
Marcos Caruso isPadre Anselmo
Padre Anselmo
Carlos Meceni isOrlandinho
Orlandinho