Nikt nie musi wiedzieć • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 44 osób.
Nikt nie musi wiedzieć

Nikt nie musi wiedzieć

Mar. 23, 2022BE99 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Nikt nie musi wiedzieć online cały Film

Phil traci pamięć w wyniku udaru mózgu. Opiekująca się nim Millie wmawia mu, że przed wypadkiem byli w sobie do szaleństwa zakochani. Wraz ze stopniowym zdrowieniem i powrotem wspomnień Phil jest gotowy na ponowne rozpalenie romansu, lecz wciąż zadaje sobie pytanie – czy ten związek kiedykolwiek istniał? Jeśli tak, to dlaczego nic mu się nie przypomina…? Wśród licznych pytań i problemów dnia codziennego Millie i Phil nieustanie negocjują wspólną przeszłość i niepewną teraźniejszość.

Gdzie zobaczyć cały Film Nikt nie musi wiedzieć online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Nikt nie musi wiedzieć online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Nikt nie musi wiedzieć Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Nikt nie musi wiedzieć
Oryginalna nazwa L'Ombre d'un mensonge
Ocena IMDb 6.6 678 głosów
Ocena TMDb 6.8 17 głosów