Paryż pani Harris • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 107 osób.
Paryż pani Harris

Paryż pani Harris

Jul. 15, 2022BE116 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Paryż pani Harris online cały Film

Paryż Pani Harris opowiada historię żyjącej w latach 50-tych XX wieku mieszkającej w Londynie wdowy, która marzy o luksusowej kreacji od Diora. Owdowiała sprzątaczka zakoch_je się w sukience od Diora i postanawia, że musi taką mieć. Aby spełnić marzenie, musi bardzo oszczędzać. Gdy zbierze odpowiednią sumę, wyruszy do Paryża.

Gdzie zobaczyć cały Film Paryż pani Harris online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Paryż pani Harris online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Paryż pani Harris Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Paryż pani Harris
Paryż pani Harris
Paryż pani Harris
Paryż pani Harris
Paryż pani Harris
Paryż pani Harris
Paryż pani Harris
Paryż pani Harris
Paryż pani Harris
Paryż pani Harris
Oryginalna nazwa Mrs. Harris Goes to Paris
Ocena IMDb 7.1 7,441 głosów
Ocena TMDb 7.543 82 głosów

Reżyser

Obsada

Lesley Manville isAda Harris
Ada Harris
Isabelle Huppert isClaudine Colbert
Claudine Colbert
Lambert Wilson isMarquis de Chassagne
Marquis de Chassagne
Lucas Bravo isAndré Fauvel
André Fauvel
Ellen Thomas isVi Butterfield
Vi Butterfield
Rose Williams isPamela Penrose
Pamela Penrose
Roxane Duran isMarguerite
Marguerite