Pomścić córkę • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 114 osób.
Pomścić córkę

Pomścić córkę

May. 17, 2022USA96 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Pomścić córkę online cały Film

Kiedy jego córka zostaje zamordowana, William Duncan bierze prawo w swoje ręce i wyrusza na poszukiwanie zemsty. Po zabiciu ulicznego bandyty odpowiedzialnego za jej śmierć, znajduje się w samym środku wojny z bratem bandyty, ojcem i ich gangiem, którzy równie mocno chcą wyrównać rachunki. Wynika z tego pełna napięcia gra zemsty. Pod koniec William dochodzi do wniosku, że poszukiwanie zemsty nigdy nie ma zwycięzcy.

Gdzie zobaczyć cały Film Pomścić córkę online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Pomścić córkę online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Pomścić córkę Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Pomścić córkę
Pomścić córkę
Pomścić córkę
Pomścić córkę
Oryginalna nazwa Vendetta
Ocena IMDb 3.7 1,416 głosów
Ocena TMDb 6.4 174 głosów

Reżyser

Jared Cohn
Director

Obsada

Clive Standen isWilliam Duncan
William Duncan
Theo Rossi isRory Fetter
Rory Fetter
Kurt Yue isDetective Chen
Detective Chen
Bruce Willis isDonnie Fetter
Donnie Fetter
Lauren Buglioli isJen Duncan
Jen Duncan
Maddie Nichols isKat Duncan
Kat Duncan
Cabot Basden isDanny Fetter
Danny Fetter