Porzucony transport • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 74 osób.
Porzucony transport

Porzucony transport

Oct. 14, 2022Germany97 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Porzucony transport online cały Film

Wiosną 1945 roku pociąg z ponad 2 tysiącami żydowskich więźniów obozów koncentracyjnych zatrzymuje się w Niemczech, ponieważ maszyniści postanawiają uciec przed Armią Czerwoną, która już zajęła pobliską wieś Tröbitz. Ludzie z pociągu są pozostawieni samym sobie i liczą na pomoc ze wsi. Między głęboką nieufnością, rozpaczą i pragnieniem zemsty niespodziewanie rodzi się przyjaźń między Niemką Winnie, holenderską Żydówką Simone i rosyjską snajperką Verą. Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film opowiada historię trzech silnych kobiet, które na wojennych ruinach muszą oderwać się od swoich przyzwyczajeń, przezwyciężyć niechęć, gniew i nieufność, aby ponownie zobaczyć w innych istoty ludzkie.

Gdzie zobaczyć cały Film Porzucony transport online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Porzucony transport online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Porzucony transport Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Oryginalna nazwa Lost Transport
Ocena IMDb 5.7 69 głosów
Ocena TMDb 5 1 głosów

Zobacz inne filmy

No mires a los ojos
Królowa wojownik
Every Last Secret
Doctor Who: The Power of the Doctor
Talia
Notre Dame
Coma
Wir sind dann wohl die Angehörigen
Dobry łotr
Taniec młodości
Il signore delle formiche
Un autre monde