Powtórka • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 68 osób.
Powtórka

Powtórka

Jul. 27, 2022Argentina116 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Powtórka online cały Film

Kilka lat po przeprowadzce na prowincję była policjantka Pipa znów trafia w mroczny świat zbrodni, kiedy zostaje wplątana w sprawę morderstwa.

Gdzie zobaczyć cały Film Powtórka online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Powtórka online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Powtórka Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Powtórka
Powtórka
Powtórka
Oryginalna nazwa Pipa
Ocena IMDb 4.4 1,385 głosów
Ocena TMDb 5.613 75 głosów

Reżyser

Obsada

Luisana Lopilato isManuela
Manuela "Pipa" Pelari
Mauricio Paniagua isRufino Jerez
Rufino Jerez
Inés Estévez isEtelvina Carreras
Etelvina Carreras
Paulina García isAlicia Pelari
Alicia Pelari
Malena Narvay isMecha Carreras
Mecha Carreras
Aquiles Casabella isCruz Carreras
Cruz Carreras
Benjamín Del Cerro isTobias Pelari
Tobias Pelari