Prisoner of Love • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 114 osób.
Prisoner of Love

Prisoner of Love

Jan. 09, 2022Canada85 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Prisoner of Love online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Prisoner of Love online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Prisoner of Love online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Prisoner of Love Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Prisoner of Love
Prisoner of Love
Oryginalna nazwa Prisoner of Love
Ocena IMDb 4.3 173 głosów
Ocena TMDb 5 2 głosów

Reżyser

Obsada

Katie Kelly isCarly Bragg
Carly Bragg
James Hyde isKyle Smithford
Kyle Smithford
Ryan Francis isBrent Cundey
Brent Cundey
Michael Wagemann isMichael Bragg
Michael Bragg
Lindsay Hartley isAmanda James
Amanda James
Leah N.H. Philpott isSandra Lopez
Sandra Lopez