Raven’s Hollow • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 97 osób.
Raven’s Hollow

Raven’s Hollow

Sep. 22, 2022United Kingdom98 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Raven’s Hollow online cały Film

Kadet z West Point, Edgar Allan Poe i czterech innych kadetów podczas ćwiczeń w północnej części stanu Nowy Jork, zostaje wciągniętych przez makabryczne odkrycie do zapomnianej społeczności, gdzie znajdują miasteczko strzegące przerażającej tajemnicy.

Gdzie zobaczyć cały Film Raven’s Hollow online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Raven’s Hollow online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Raven’s Hollow Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Raven’s Hollow
Raven’s Hollow
Raven’s Hollow
Raven’s Hollow
Oryginalna nazwa Raven's Hollow
Ocena IMDb 5.2 968 głosów
Ocena TMDb 5.067 15 głosów

Reżyser

Obsada

Melanie Zanetti isCharlotte Ingram
Charlotte Ingram
William Moseley isEdgar Allan Poe
Edgar Allan Poe
Kate Dickie isElizabet Ingram
Elizabet Ingram
David Hayman isDr. Garrett
Dr. Garrett
Callum Woodhouse isWill Taylor
Will Taylor
Callum McGowan isDaniel Clay
Daniel Clay
Kyle Rowe isLawrence Bishop
Lawrence Bishop
Mathis Landwehr isLutz Becker
Lutz Becker