Rec • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 126 osób.
Rec

Rec

Dec. 13, 20224 Min.
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Rec online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Rec online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Rec online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Rec Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Oryginalna nazwa Rec

Reżyser

Mika Turpin
Director

Obsada

Taya Sian isPhoebe
Phoebe
Ryan McSorley isThe Intruder
The Intruder

Zobacz inne filmy

Stolen by Their Father
SUNI
Hex
V for Vengeance
Gdy byłeś daleko
Moloch
Confessions
Jeepers Creepers: Reborn
Niebezpieczni dżentelmeni
Love’s Portrait
I w proch się obrócisz
My Policeman