Retrograde • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 114 osób.
Retrograde

Retrograde

Oct. 17, 2022USA94 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Retrograde online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Retrograde online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Retrograde online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Retrograde Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Retrograde
Retrograde
Retrograde
Retrograde
Oryginalna nazwa Retrograde
Ocena IMDb 7.5 222 głosów
Ocena TMDb 6.8 4 głosów

Reżyser

Obsada

Zobacz inne filmy

Queen Elizabeth II: Passing of the Crown – A Special Edition of 20/20
Good Night Oppy
The Redeem Team
La Absoluta
13:14: El Reto de Ayudar
Jestem Vanessa Guillén
Béke – A nemzetek felett
Królowa wojownik
Take Your Pills: Xanax
Operacja Mincemeat
Salvajes, El Cuento Del Lobo
Kunstkamera