Safe Room • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 44 osób.
Safe Room

Safe Room

Jan. 15, 2022USA85 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Safe Room online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Safe Room online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Safe Room online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Safe Room Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Safe Room
Oryginalna nazwa Safe Room
Ocena IMDb 5.3 282 głosów
Ocena TMDb 5.5 6 głosów

Reżyser

Boris Kodjoe
Director

Obsada

Boris Kodjoe isNeil Hargrove
Neil Hargrove
Nicole Ari Parker isLila Jackson
Lila Jackson
Nik Sanchez isIan Jackson
Ian Jackson