Silent Life • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 107 osób.
Silent Life

Silent Life

Nov. 19, 202296 Min.
Twoja ocena: 0
5 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Silent Life online cały Film

Gdzie zobaczyć cały Film Silent Life online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Silent Life online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Silent Life Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Oryginalna nazwa Silent Life

Reżyser

Obsada

Jack Osbourne isDick Dorgan
Dick Dorgan
Sherilyn Fenn isMadame Alla Nazimova
Madame Alla Nazimova
Isabella Rossellini isGabriella Guglielmi
Gabriella Guglielmi
Paul Rodríguez isAlexander De Salm
Alexander De Salm
Monte Markham isDr. Mecker
Dr. Mecker
Terry Moore isLady in Black
Lady in Black
Paris Dylan isHotel Clerk
Hotel Clerk
Vladislav Kozlov isRudolph Valentino
Rudolph Valentino