Sissy • Lektor PL • Cały Film


Aktualnie ogląda: 44 osób.
Sissy

Sissy

Nov. 03, 2022Australia102 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wczytaj więcej komentarzy... (42)O czym jest Sissy online cały Film

Przyjaciółki z dzieciństwa, Emma i Cecillia spotykają się po 10 latach, na wieczorze panieńskim Emmy. Cecillia zostaje tam uwięziona w domku letniskowym na odludziu ze swoim szkolnym prześladowcą.

Gdzie zobaczyć cały Film Sissy online z lektorem?

Czekałeś z niecierpliwością na nowy film online po polsku? Więc zrób sobie przerwę od mediów społecznościowych i obejrzyj nasz film, w którym nawet największe gwiazdy filmowe muszą być nieco mniejsze, aby dać ludziom coś do oglądania, a nie tylko do podziwiania. Ale ryzyko jest zawsze konieczne, dla bohaterów tak, ale jeszcze bardziej dla każdego, kto rzekomo chce być czymś bardziej skomplikowanym.

Sissy online cda ma naprawdę niesamowitą obsadę


Te motywy nie są całkowicie ignorowane, ale podobnie jak większość fabuły filmu, który można obejrzeć, kończy się to tylko na poziomie powierzchni. Przy tak wielu postaciach do przedstawienia jest mało czasu, aby naprawdę poznać któregokolwiek z członków obsady. To rzadki film online, w którym chciałbyś, aby był dłuższy, aby umożliwić większe połączenie z postaciami. Zamiast tego, w ciągu dwugodzinnego czasu działania, priorytetem są elementy akcji nad rozwojem postaci. Całe szczęście, że w większości są wpływowi i stylowi, z przemocą przekraczającą granice – tutaj odcięta ręka, ciało naelektryzowane do szkieletu tam.

Sissy Dubbing PL


Podobał Ci się nasz film? Zostaw gwiazdkę oraz komentarz z opinią o filmie! Możesz także sprawdzić nasze inne najnowsze filmy online bez limitu, aby być na bieżąco z nowościami kinowymi.

Sissy
Sissy
Sissy
Sissy
Sissy
Sissy
Sissy
Oryginalna nazwa Sissy
Ocena IMDb 6.2 1,931 głosów
Ocena TMDb 8.333 3 głosów

Reżyser

Kane Senes
Director

Obsada

Zobacz inne filmy

Bar Fight
Legenda La Llorony
86 CHX: The Rite of Restock
Babilon
Freddy
Sneakerella
Joyride
Mój wymyślony chłopak
God’s Country
Przywilej
Do ostatniej kości
Merry Ex-Mas